high quality and large discount of all highqualityreplicawatches online.dedicated qualifications are probably the character to do with ブルームスティック 電子タバコ for sale in usa. O nas - Oddział w Lesznie

O nas

Oddział Leszczyński Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Lesznie powstał 19 listopada 2001r. Działamy w ramach stowarzyszenia jako samodzielna jednostka organizacyjna zrzeszająca ponad 100 członków.

Stowarzyszenie nasze posiada osobowość prawną. Skupiamy w swym gronie pracowników służby bhp działających na co dzień w różnych dziedzinach gospodarki .

Współpracujemy z wieloma instytucjami państwowymi, organizacjami samorządowymi, stowarzyszeniami, izbami, zrzeszeniami, uczelniami wyższymi.

Nasze stowarzyszenie współpracuje z Państwową Inspekcją Pracy.